O nas

Kim
jesteśmy?

Klass Design jest rodzinną firmą, która od 30 lat zajmuję się meblarstwem.

Początkowo przeważającą formą naszej działalności były meble biurowe jednak wraz z rozwojem firmy poszerzyliśmy ofertę o meble hotelowe.

Projektujemy i wyposażamy wnętrza dla małych i średnich firm, hoteli, prywatnych przedsiębiorców, koncernów, korporacji, instytucji państwowych oraz osób prywatnych.

Wieloletnie doświadczenie w branży powoduje, że mamy niesamowite zaplecze dystrybucyjne. Nasi partnerzy są czołowymi producentami mebli w Polsce a dzięki wspólnej współpracy jesteśmy w stanie w pełni zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Oferujemy również wykonanie mebli na wymiar.

Za każdą naszą realizacją stoi wybitnie utalentowana załoga, która dokłada wszelkich starań aby zrealizować powierzone zadanie szybko, sprawnie i według oczekiwań kontrahenta.

Koncentrujemy się na budowaniu trwałych i partnerskich relacji z naszymi klientami.

Do każdego podchodzimy indywidualnie a wszelkie projekty są realizowane z równą rzetelnością i dbałością o szczegóły. To My jesteśmy tutaj dla Was a nie na odwrót!

Dążymy do perfekcji i nieustannie śledzimy zmiany na rynku meblowym. Wprowadzanie obowiązujących trendów oraz stosowanie nowatorskich rozwiązań to nasze kluczowe cele. Stawiamy na ciągły rozwój a każde zadanie traktujemy jak wyzwanie w doskonaleniu swoich umiejętności.

Nasza praca

Krok po Kroku

 Tworzymy wstępny projekt

Wyceniamy zlecenie na podstawie projektu

Dokonujemy zmian w projekcie uwzględniając oczekiwania klienta

Podpisujemy umowę z klientem

Wykonujemy zlecenie i montaż na miejscu wyznaczonym przez klienta