Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://klass.pl

 

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

 

Formularze kontaktowe

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Klass Design z siedzibą w Koszalinie . skierowanej do mnie informacji handlowej na podany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Klass Design z siedzibą w Koszalinie, będącego Administratorem danych, w celu przedstawienia warunków współpracy w zakresie sprzedaży produktów i usług finansowych.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Klass Design z siedzibą w Koszalinie podanego przeze mnie numeru telefonu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne.

Ciasteczka

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk